Соглашение о конфиденциальности

‘Gizlilik Politikası

Madde 1. Anlaşmanın Tarafları


SATICI: LİRNİK CLUB ORGANİZASYON REKLAM TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
MAHMUTLAR MAX. 221 SK. No.: 2 İÇ KAPI No.: 8 ALANYA/ANTALYA
+905373653375
ALICI: Müşteri

Madde 2. Sözleşmenin konusu

İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı'nın Satıcı'nın www.alanyaclub.com internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği, nitelikleri belirtilen mal/hizmetlerin satışı ve teslimi ile ilgili 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu ve 29188 sayılı Mesafeli Koruma Kanunu'dur. sözleşmede ve satış bedeli de sözleşmede belirtilmiş olup, Sözleşme Yönetmeliği hükümlerine göre tarafların hak ve yükümlülüklerinin tanımıdır.
Alıcı, satılacak mal/hizmetin temel özellikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vb. Satılacak mal/hizmetlerle ilgili tüm ön bilgilerden ve "cayma" hakkından haberdar olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve ardından sipariş verdiğini kabul ve beyan eder. mallar/hizmetler. bu anlaşmanın hükümlerine uygun olarak. www.alanyaclub.com sayfasında yer alan ön bilgiler ve fatura bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

Madde 3 - Sözleşme tarihi

Sözleşme satıcı tarafından imzalanır ve web sitesinde incelenerek alıcı tarafından kabul edilir.

Madde 4 Mal veya hizmet temini, sözleşmenin ifa yeri ve teslim şekli

Mal/hizmetler elektronik ortamda satın alınır ve elektronik ortamda Alıcı'nın e-posta adresine teslim edilir.

Madde 5 - Alıcının Beyan ve Yükümlülükleri

Alıcı, ödeme yapmadan önce mal/hizmet ile ilgili tüm bilgileri kontrol etmeyi taahhüt eder. Alıcı, etkinliğin başlamasından en geç 2 gün önce malları iade etme hakkına sahiptir.

İş bu ‘Gizlilik Politikası’ taraflar arasındaki ‘Kullanıcı Sözleşmesi’nin ayrılmaz eki ve parçası olup, herhangi bir şartın geçersiz olması durumunda sözleşmenin geri kalanı ve ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ geçerliliğini korur.